classic cars

V oblasti "classic cars" se věnuji regeneraci a detailingu starších vozů (tzv. "youngtimerů", jedná se o vozy převážně z období 70. - 90. let), a to zejména pro vlastní potěšení :)

Regenerace v tomto případě neznamená klasickou rozsáhlou renovaci veteránů, ale kompletní kontrolu, případně opravu a zprovoznění vozu - vždy za použití původních postupů a originálních dílů tak, aby byla zachována historická hodnota a originalita vozu. Za detailingem se skrývá velmi důkladná péče o exteriér a interiér s cílem přiblížit auto stavu, jako když opouštělo brány továrny. Protože mou hlavní filosofií je "dávat starým věcem nový život", jsou i zregenerovaná auta určena především pro každodenní provoz a používání, na rozdíl od kompletně zrenovovaných veteránů, určených k uložení do garáže.

V současné době se věnuji značkám Mercedes-Benz a Škoda. Vybrané vozy je možné si vypůjčit pro účely fotografování, po dohodě případně i jako dopravu např. na svatbu. V galerii je uveden přehled jednotlivých projektů s bližšími informacemi. V případě zájmu nebo pro bližší detaily a podmínky je možné mě kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

< zpět